Yayın Tarihi: 30.08.2023 22:44
T.C.
ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
Ziraat Fakültesi
 
2020 YILI YAZ DÖNEMİ GÜNCEL STAJ TARİHLERİ
YAZ DÖNEMİ STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERDEN İSTENİLEN BELGELER
 
  • Staj Yeri Kabul Formu (OBS sisteminden doldurulup, ilgili formdan çıktı alıp, staj yapılacak kuruma onaylatıldıktan sonra aynı form ile birlikte  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi İlgili Bölüm Sekreterliğine teslim edilecektir.)
  • Staj Değerlendirme Formu (Staj yerleri kabul edilen öğrenciler OBS sisteminden Staj Değerlendirme Formunun 2 adet çıktısını alarak staj yapacak kuruma teslim edecektir.)
  • Staj Faaliyet Konuları  (Staj Defteri) OBS Sisteminden Staj Defteri alınıp staj süresince her sayfası doldurulacaktır.
 
STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE
  • 1. Adım
Staj yapacak öğrencilerimiz OBS (Öğrenci Bilgi Sisteminden) doldurup, ilgili formdan çıktı alınıp, önce staj yapılacak kuruma onaylatıldıktan sonra aynı form tekrar Bölüm Sekreterliğine teslim edilecektir. (Staj Kabul Formunda staj tarihi mutlaka belirlenecektir. Staj Tarihleri aşağıda bildirilmiştir)
  • 2. Adım
Onaylanıp, İşyerinden gelen staj kabul formları Fakültemiz Bölümlerin Staj Komisyonu tarafından incelenerek, uygunluğu ile ilgili duyuru yapılacaktır.
  • 3. Adım
Staj yerleri kabul edilen öğrenciler OBS (Öğrenci Bilgi Sisteminden)
Staj Faaliyet Konuları (Staj Defteri) ve Staj Değerlendirme Formunun çıktısını alarak belirtilen tarihte staja başlayabilirler.  
  • 4. Adım
Stajını bitiren öğrenciler staj bitim tarihinden itibaren 5 gün içerisinde defterlerini ve staj değerlendirme formunu elden, posta yolu ve kargo ile Fakültemiz Bölümüne teslim edeceklerdir.  (Gününde teslim edilmeyen staj defterleri geçersiz sayılacaktır.)
 
2020 YAZ DÖNEMİ STAJ BAŞVURULARI VE STAJ TARİHLERİ
            Staj Başvuruları
            Staj Başvuru Tarihi                                       : 27 Ocak 2020 – 22 Haziran 2020
            Staj Başvurularının Değerlendirilmesi         : 24 Haziran 2020 – 29 Haziran 2020
            Staja Başlama ve Bitiş Tarihi Arası              : 06 Temmuz 2020 – 11 Eylül 2020
 
 Bu tarihlerde müracaat etmeyen öğrenciler bir sonraki dönemde stajını yapabileceklerdir.
 
STAJ DEFTERİ VE STAJ DEĞERLENDİRME FORMU SON TESLİM TARİHİ
Staj bitim tarihinden itibaren 5 iş günü içinde elden veya posta veya kargo ile teslim edilecektir. (Gününde teslim edilmeyen staj defterleri geçersiz sayılacaktır.)
 
 
 
NOT:Fakültemiz Bölümlerin staj komisyonu üyeleriyle 06.06.2020 tarihinde yapılan toplantı sonrasında Pandemi dönemi dikkate alınarak öğrencilerimizin staj tarihleri güncellenmiştir.